Obsługa informatyczna mob: 606 773 841 Mail: info@aziz.pl
 
 
 

WWW, CMS, WEB APPS

Info
Tworzeniem witryn internetowych firma zajmuje się od samego jej powstania czyli od 2003 roku. Przez te lata opanowaliśmy tworzenie witryn i aplikacji internetowych w najważniejszych dostępnych technologiach czyli PHP, MYSQL, POSTGRESQL, JavaScript, CSS, AJAX, JAVA. Wiedza ta pozwoliła nam na stworzenie prostych oraz bardzo zaawansowanych systemów CMS, fotogalerii, czy aplikacji dla FACEBOOKa. Zapraszamy do sekcji portfolio aby zapoznać się ze szczegółami wykonanych zleceń.

Ceny
Koszt wykonania strony internetowej jest zawsze dyskutowany po przedstawieniu przez Klienta zapotrzebowania i zarysu zawartości witryny. Najprostsze strony to koszt około 900 PLN netto, klasyczny serwis z kilkoma podstronami i systemem CMS to koszt rzędu 2500 PLN netto.
Nigdy nie używamy gotowych systemów CMS typu Joomla czy Drupal. Nie używamy frameworków typu Symfony czy Smarty, które obciążają jedynie serwer i są przerostem formy nad treścią dla małych i średnich stron. Zawsze używamy autorskich i przede wszystkim własnych skryptów i systemów CMS. Nasze systemy są przyjazne dla użytkownika i okrojone tylko do potrzeb danego klienta. Pozwalają oczywiście na rozbudowanie i dokładanie nowych funkcjonalności w przyszłości.

UWAGA! System przez nas zbudowany i opłacony przez Klienta staje się jego własnością. Może on nadal korzystać z naszych usług, ale ma także możliwość przeniesienia na inny hosting zakupionego produktu! Nie trzymamy Klienta „za gardło” jak robi wiele firm, gdzie umowa nie pozwala na przeniesienie serwisu na inny serwer.

Hosting
Oferujemy także pełny hosting dla firm. Gwarantujemy obsługę serwerów DNS, WWW, MAIL, MySQL oraz PostgreSQL. Na naszych serwerach dostępne są systemy webmail oraz szeroka gama narzędzi antyspamowych do wygodnej konfiguracji przez Klienta. Klientom którzy nie chcą wgłębiać się w poszczególne funkcje oferujemy pomoc i możliwość wykonania wszelkich działań przez naszą firmę.

Cena hostingu ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Dla przykładu podstawowy hosting (DNS, utrzymanie domeny, WWW, konta email do 10, antyspam ,1 baza danych, powierzchnia do 2 GB) kosztuje 400 pln netto rocznie.


 
 
Copyright: AZIZ 2011 Polecamy: panosfera.pl