Obsługa informatyczna mob: 606 773 841 Mail: info@aziz.pl
 
 
 

ZDJĘCIA PANORAMICZNE i WIRTUALNE WYCIECZKI

W 2007 roku rozpoczęliśmy dodatkowe prace związane z fotografią panoramiczną. Owocem naszych starań jest w tej chwili ponad 400 panoram z całego kraju. Umieszczone one zostały na stronach http://www.panoramiczny-poznan.pl (wirtualna wycieczka po Poznaniu) oraz http://www.panosfera.pl (cały zbiór naszych prac).

Nasze panoramy prezentują restauracje, hotele, dworki, a także główne ulice oraz ciekawe miejsca Poznania. Pojawiają się także w formie reportażu z interesujących wydarzeń odbywających się w naszym mieście.

Dzięki oprogramowaniu które stosujemy, mamy możliwość tworzenia wycieczek wirtualnych, ustawiania hot spotów, podłączania video czy opisu i zdjęć bezpośrednio w panoramach. Nasze zdjęcia wykonywane są w technologii 180x360, czyli pozwalają na dowolny obrót dookoła w obu osiach. Rozdzielczość wykonanych prac pozwala na użytek przy wydrukach nawet wielkoformatowych. Dla potrzeb Internetu i prezentacji na monitorach panoramy skalowane są do rozdzielczości 4000x2000 pixeli, co pozwala zachować doskonałą jakość obrazu i zapewnić szybkie ładowanie kolejnych zdjęć.

Zapraszamy serdecznie na wymienione strony w celu zapoznania się z technologią zdjęć panoramicznych oraz naszych możliwości.

Najnowsze prace: 
 
Copyright: AZIZ 2011 Polecamy: panosfera.pl